Базове лісовпорядкування – стратегія розвитку лісогосподарського підприємства на найближчі десятиліття

Е-аукціони з продажу деревини допоможуть визначити її обсяг в країні та встановити конкурентні ціни, – Андрій Заблоцький
13.02.2020
Чому мисливство має право на життя у 21 столітті?
19.02.2020
Показати всі

Базове лісовпорядкування – стратегія розвитку лісогосподарського підприємства на найближчі десятиліття

В Івано-Франківському обласному управлінні відбулася нарада з проблемних питань безперервного лісовпорядкування.

Участь у ній взяли начальник Івано-Франківського управління Віктор Сахнюк, т.в.о. начальника Львівської державної лісовпорядної експедиції Роман Піпа, а також головні лісничі держлісгоспів та спеціалісти обласного управління.

Під час наради Віктор Сахнюк наголосив на важливості завершенні на держпідприємствах заходів із лісовпорядкування, основним завданням якого є систематичне оновлення інформаційної бази даних по лісовому фонду та лісових ресурсах.

У результаті проведення безперервного лісовпорядкування щорічно актуалізується характеристика лісового фонду, визначаються поточні плани рубок і господарських заходів з територіальним їх розміщенням, здійснюється контроль за їх виконанням.

Також керівник управління наголосив на посиленні належної охорони лісових масивів, особливо у вихідні, ефективній роботі із запобігання незаконним рубкам, збільшенні кількості рейдів з охорони мисливських угідь.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.