ДП “Коломийський лісгосп” прийняв участь у облаштуванні місць відпочинку для дітей з особливими потребами.
19.04.2019
Конкурс на кращий малюнок на лісову тематику серед учнів шкіл
06.05.2019
Показати всі

День довкілля

   У сучасному світі стало необхідно звертати увагу людей на те, що природу рідної землі потрібно берегти. Люди повинні пам’ятати, що життя на Землі залежить від діяльності людини й потребує постійної уваги та підтримки.
   У межах відзначення Дня довкілля з 13 до 19 квітня проводяться заходи щодо охорони навколишнього середовища. Слід відмітити, що працівники ДП “Коломийський лісгосп” активно долучилися до загальнообласної толоки шляхом очищення від сміття територій лісництв, місць масового відпочинку, проведення упорядкування та благоустрою русел і берегів рік, каналів, джерел, водойм, здійснення висадки насаджень, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.
   Також в рамках даної акції 18 квітня за ініціативи громадської організації «Саме час», яка створена батьками дітей з особливими потребами, за підтримки Єдиного центру надання реабілітаційних та соціальних послуг міста Коломиї (керівником яких є  Ірина  Трачук) було організовано захід із озеленення території навколо «Інклюзивного дитячого майданчику», який знаходиться біля міського озера.
    Не залишилися осторонь і гуртківці шкільного лісництва при Сопівському ліцеї, які провели прибирання території ліцею, посадку дерев вздовж дороги, догляд за сквером та посадку саджанців у шкілку шкільного лісництва.
Такі заходи сприяють вихованню у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі.
    Також під час акції була приділена увага проведенню ознайомчих та пізнавальних заходів (екскурсії, тематичні зустрічі, лекції тощо). 13 квітня організовано екскурсію до Галицького національного парку.
Найважливішим є не просто прибрати сміття раз на рік, а виховати в собі культуру охорони довкілля. Сподіваємося на громадянську свідомість кожного жителя Коломийщини – дбати й піклуватися про довкілля.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.