ІI (фінальний) етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
01.10.2019
Осінню компанію розпочато.
17.10.2019
Показати всі

ДП «Коломийський лісгосп» нагороджено дипломом

    Вже стало доброю традицією, що «Ділова Івано-Франківщина» визначає найдостойніших.
В м. Івано-Франківську відбулася п‘ята офіційна церемонія нагородження лауреатів незалежного рейтингу «Ділова Івано-Франківщина-2019» та презентація однойменного альманаху.
Керівник конкурсу Георгій Соляник відзначив, що проводить його задля популяризації підприємств Прикарпаття в Україні та за межами держави. Цього року до незалежного рейтингу потрапили 128 лауреатів, це провідні міста і села регіону, новостворені ОТГ, установи, організації, підприємства краю, які своєю діяльністю доводять, що Прикарпаття є успішним самодостатнім позитивним краєм. За результатами цього рейтингу було видано ювілейний випуск альманаху «Ділова Івано-Франківщина», який вже традиційно опублікований двома мовами, українською та англійською.
Лауреати зізнаються, фігурування в даній книзі означає визнання власної діяльності та ефективної роботи колективів. Лауреатів незалежного рейтингу відзначають дипломами та пам’ятними медалями.
Дипломом даного конкурсу нагороджено й ДП «Коломийський лісгосп» за вагомий внесок у зростання іміджу Івано-Франківської області на загальноукраїнському та міжнародному рівнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.