ІI (фінальний) етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Експерти лісового і мисливського господарства розробили низку законопроектів щодо вирішення нагальних питань лісової та мисливської галузей
10.09.2019
ДП «Коломийський лісгосп» нагороджено дипломом
09.10.2019
Показати всі

ІI (фінальний) етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

25-27 вересня 2019 року у Чернігівській області відбувся II (фінальний) етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Організатори заходу – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства, Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, комунальний заклад «Чернігівська обласна станція юних натуралістів».

У зльоті взяли участь 24 команди учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти – переможці І (обласного) етапу з усіх регіонів України. Команди складаються з 5 осіб: 3 ліцеїстів (вихованців) віком від 13 до 18 років, одного керівника учнівського лісництва та представника базового лісового господарства.

Основною метою проведення зльоту є залучення учнівської молоді до природоохоронної та дослідно-експериментальної роботи в галузі лісового господарства, збереження біологічного різноманіття лісових екосистем.

Активну участь у зльоті взяло й Сопівське шкільне лісництво, яке здобуло перемогу в обласних змаганнях.

Команду Івано-Франківської області представляли: 3 ліцеїстки – Надія Кремер (10 клас), Христина Томенко (11 клас), Соломія Грицанюк (8 клас), керівник Сопівського шкільного лісництва Любов П’ятковська., провідний інженер по охороні та захисту лісу ДП «Коломийський лісгосп» Олег Соколов.

До участі в зльоті команда юних лісівників готувалась тривалий час. Гуртківцями було підготовлено фотозвіт шкільного лісництва за минулий рік, екологічну стежку в урочищі «Баня», «Червону книгу», яку виготовлено ліцеїстами, цікаві інформаційні буклети, художні вироби із дарів лісу тощо.

До підготовки в зльоті долучились і працівники ДП «Коломийський лісгосп». Вони допомогли гуртківцям зробити колекцію зразків деревних порід, що проростають на території ДП «Коломийський лісгосп», колекцію насіння листяних та шпилькових порід (70 видів), підготували плакати. Також немаловажним є той факт, що керівництво Коломийського лісгоспу надало фінансову підтримку учасникам зльоту.

виставка-презентація шкільного лісництва

Виставка-презентація шкільного лісництва

фотозвіт учнівського лісництва

Фотозвіт учнівського лісництва

Учасники зльоту виступали із виставками-презентаціями досягнень, захищали науково-дослідницькі роботи команд у галузі лісового господарства.

Учасники зльоту мали можливість поєднувати і працю, і відпочинок. Організаторами заходу було проведено екскурсії визначними місцями м. Чернігова. Також на довго залишиться в пам’яті учасників зльоту те, що вони створили унікальну алею Єдності та Миру із молодих ялинок на території агробіостанції Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

Зустріч з земляком

Зустріч з нашим земляком

Створення алеї миру

Створення алеї Єдності та Миру

II (фінальний) етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти завершився 27 вересня підбиттям підсумків. Команда Сопівського шкільного лісництва Печеніжинської ОТГ отримала четверте загальне місце та диплом за активну участь.

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.