Конкурс на кращий малюнок на лісову тематику серед учнів шкіл

День довкілля
19.04.2019
УКРАЇНСЬКУ ДЕРЕВИНУ ПРОДАВАТИМУТЬ НА ЕЛЕКТРОННИХ АУКЦІОНАХ ЧЕРЕЗ ПРОЗОРРО.
06.06.2019
Показати всі

Конкурс на кращий малюнок на лісову тематику серед учнів шкіл

ДП «Коломийське лісове господарство» провело конкурс на кращий малюнок  на лісову тематику серед учнів шкіл.
Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини, формування екологічної свідомості особистості, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, виявлення обдарованої та талановитої молоді і залучення її до співпраці з державними лісогосподарськими підприємствами.

В конкурсі взяли участь учні Печеніжинського та Сопівського ліцею Печеніжинського ОТГ та Страрогвіздецької гімназії.
Керуючись положенням про конкурс на кращий малюнок і твір на лісову тематику серед учнів шкіл, яка проводиться за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України, керуючись колдоговором, за погодженням з профкомом, на основі засідання робочої групи з проведення конкурсу та після ознайомлення з малюнками конкурсна комісія вирішила:

1.Нагородити грамотою та грошовою винагородою за зайняте перше місце за кращий малюнок на тему «Людино, допоможи! Майбутнє в твоїх руках» учениці Старогвіздецького гімназії Косован Наталії в сумі 1000,00 грн.

2.Нагородити грамотою та грошовою винагородою за зайняте друге місце за кращий малюнок на тему «Бережіть ліс!» учениці П’ятковська Вікторія Сопівського ліцею в сумі 500,00 грн.

3. Нагородити грамотою та грошовою винагородою за зайняте третє місце за кращий малюнок на тему «Живий ліс – живе навкруги» учня Старогвіздецького гімназії Бортейчука Олексія в сумі 300,00 грн.

Адміністрація ДП «Коломийське лісове господарство» висловлює подяку директорам та учням які приймали активну участь у проведенні конкурсу.

В майбутньому ми плануємо створити альбом – виставку малюнків за минулі роки в ботанічному заказнику загальнодержавного значення «Княждвірський» для загального ознайомлення та формування екологічної свідомості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.