Громадскість про нас
23.01.2012
Доброякісні сходи посіву весни 2016 року модрини європейської та дугласії.
23.01.2012
Показати всі

Конкурс на кращий малюнок

ДП «Коломийське лісове господарство» провело конкурс на кращий малюнок і твір на лісову тематику серед учнів шкіл – інтернатів для дітей з особливими потребами.
Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини, формування екологічної свідомості особистості, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, виявлення обдарованої та талановитої молоді і залучення її до співпраці з державними лісогосподарськими підприємствами.
В конкурсі взяли участь учні Печеніжинської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату, Коломийського та Залучанського дитячого будинку – інтернату.
Керуючись положенням про конкурс на кращий малюнок і твір на лісову тематику серед учнів шкіл – інтернатів для дітей з особливими потребами, яка проводиться за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України, керуючись колдоговором, за погодженням з профкомом, на основі протоколу засідання робочої групи з проведення конкурсу та
після ознайомлення з малюнками конкурсна комісія вирішила:
1.Нагородити грамотою та грошовою винагородою за зайняте перше місце за кращий малюнок на тему «Ліс домівка для тварин» учня Печеніжинської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату Гуцуляка Віталія Миколайовича в сумі 1000,00 грн.
2.Нагородити грамотою та грошовою винагородою за зайняте друге місце за кращий малюнок на тему «Ліс домівка для тварин і птахів» ученицю Коломийського дитячого будинку – інтернату Міську Олександру Вікторівну в сумі 500,00 грн.
3. Нагородити грамотою та грошовою винагородою за зайняте третє місце за кращий малюнок на тему «Живуть дерева – живемо й ми» ученицю Печеніжинської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату Тафійчук Марію Василівну в сумі 300,00 грн.
4. Нагородити грамотою та заохочувальною грошовою винагородою за кращий малюнок на тему «Збережемо ліс» ученицю Залучанського дитячого будинку – інтернату Белей Уляну Василівну (дівчинка з фізичними вадами малює зубками) в сумі 500,00 грн.
Висловити подяку директорам та учням Залучанського, Коломийського дитячих будинків – інтернатів, Печеніжинської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату, які приймали активну участь у проведенні конкурсу на кращий малюнок і твір на лісову тематику серед учнів шкіл – інтернатів для дітей з особливими потребами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.