ДП «Коломийський лісгосп» проводить відпуск дров’яної деревини для населення та соціальної сфери
22.10.2020
ДП “Коломийський лісгосп” реалізовує насіння хвойних порід
08.12.2020
Показати всі

Кипить робота у шкільних лісництвах

Шкільні лісництва Франківщини проводять велику природоохоронну роботу зі збереження та примноження лісових насаджень. Спільно з лісівниками та педагогами учні шкільних лісництв збирають насіння лісових культур, закладають на територіях навчальних закладів шкілки, висаджують нові ліси, дбають про птахів, оберігають мурашники.

Нещодавно завдяки ініціативі та наполегливій праці вчительки Любові П’ятковській у Сопівському ліцеї з’явився новий мініпарк. Спершу гуртківці-природолюби висадили 50 штук саджанців дуба червоного та 30 саджанців дугласії, вирощених з насіння у власній шкілці, надалі ж планують розширювати його з допомогою інших культур.

«Наші діти чимало знають про ліс і роботу в лісі. Адже разом з лісівниками беруть участь у посадці та посіві лісових культур, догляді за ними та лісонасінними плантаціями. Також діти вчаться вирощувати садивний матеріал для озеленення, виявляти пошкодження лісу шкідниками і хворобами. Вони знають як підгодовувати диких тварин і птахів, проводити облік та охорону мурашників. Все це є основою їхніх дослідницьких робіт, які вони захищають на обласних та всеукраїнських змаганнях», – зізнається Любов П’ятковська.

 

Також проведено семінари-навчання в програмі ZOOM

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.