Міжнародний день лісів або Всесвітній день захисту лісів
02.02.2012
Влада Коломийщини посадила 120 дубів та кленів
03.02.2012
Показати всі

На Прикарпатті висаджують ліси

З 21 березня, коли відзначають Міжнародний день лісів, в області триває всеукраїнська акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках». У рівнинних лісгоспах області лісівники уже посадили 105 га нових лісів. Загалом лісокультурну кампанію планується провести в стислі терміни, оскільки останній місяць весни за прогнозами буде спекотним.
Для проведення робіт із посадки культур планується висадити 3,9 млн. шт. стандартних сіянців основних лісоутворюючих порід (ялиці білої, модрини європейської, дуба звичайного, бука лісового, клена, явора, липи та інших). Для цих цілей в держлісгоспах області функціонує 160 лісових розсадників, де було вирощено понад 4 млн. стандартних сіянців та ще більше 6 млн. знаходяться на дорощуванні.
У лісових розсадниках заготовлено 3742 кг насіння лісових порід, з яких 1806 кг насіння шпилькових порід. Для потреб озеленення населених пунктів вирощено 140 тис. шт. стандартних саджанців декоративних деревних та чагарникових порід 130-ти видів та форм.
Долучитися до створення лісових насаджень можуть усі бажаючі. На Коломийщині, наприклад, для озеленення та поліпшення санітарного стану району 22 березня з ініціативи керівництва району і сприяння державного підприємства «Коломийське лісове господарство» провели акцію з висаджування дерев порід дуб та ясень в урочищі Гряда. В акції взяли участь голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, голова районної ради Роман Дячук, директор ДП «Коломийське лісове господарство» Василь Синітович, керівники відділів і управлінь РДА, районних установ, підприємств, організацій.
Очільники району з великим ентузіазмом висаджували на ділянці саджанці, особистим прикладом закликаючи громаду брати активну участь у справі охорони та відновлення зеленого довкілля.
Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.