Осіння посадка лісових культур в ДП «Коломийське лісове господарство»
26.01.2012
Інформація про проведення профілактичних, попереджувальних заходів з охорони лісів від пожеж та про лісопорушення, хід розгляду справ в правоохоронних органах, оперативний моніторинг ЗМІ по ДП «Коломийський лісгосп» станом на 01.01.2017 року.
27.01.2012
Показати всі

Новорічне свято

Новий рік та Різдво Христове асоціюється в багатьох людей із новорічною яскраво прибраною красунею ялинкою. Святковий настрій гостріше відчувається, коли в оселі пахне хвоєю.
Кому особливо кортить обдарувати себе та своїх близьких, а особливо дітей передсвятковим настроєм, поспішають придбати та прикрасити новорічне деревце вже задовго до свят.
Треба відмітити, що масова нелегальна заготівля ялинок у передноворічні свята є одвічною проблемою як в Україні, загалом, так і в нашому краї. Для запобігання реалізації незаконно заготовлених ялинок введено маркування всіх легально заготовлених ялинок пластиковими бірками або самоклеючими етикетками з номером та штрих-кодом.
Для забезпечення наших краян легально заготовленими новорічними ялинками ДП “Коломийське лісове господарство” організувало ялинковий базар, біля магазину «Лісовичок», який розташований при виїзді з м. Коломиї на трасі Коломия – Івано Франківськ. Вартість ялинок змінюється в залежності від висоти і становить від 40 грн. до 110 грн.
А тому звертаємось із проханням до всіх жителів та гостей нашого краю бути свідомими, не купувати ялинки, які можуть бути заготовлені з порушенням законодавства. Кожен бажаючий може дізнатися про походження придбаної ним новорічної ялинки, ввівши номер із самоклеючої етикетки чи бірки на сайті www.ukrforest.com. безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.