Реалізація дров паливних населенню
01.04.2012
Дрова колоті береза (1400 грн.)
03.04.2012
Показати всі

Осіння компанія з відтворення лісу

Осінь – це друга протягом року «гаряча» пора для лісівників, адже розпочинається осіння клопітка робота з відновлення лісу.
Створення лісових культур має першорядне значення для вирощування високопродуктивних лісових насаджень відповідно до типу лісорослинних умов. З цією метою в 2018 році  ДП “Коломийський ЛГ” буде створено 80 га лісових культур при річному плані 60,0 га. На даний момент створено 70,9 га лісових культур.
Для створення лісів потрібно вкласти клопітку працю лісівників, які з притаманною їм відповідальністю відносяться до цієї благородної  справи. Для посадки в лісових розсадниках треба виростити стандартні сіянці. Зібрати насіння основних лісоутворюючих порід і виростити його в лісових розсадниках, дбайливо доглядати 2-3 роки.
Посадка в осінній період проводиться  після закінчення вегетаційного періоду.
У цій клопіткій роботі в працівників ДП “Коломийський лісгосп” є молоді помічники. На базі Герасимівської, Рудниківської та Сопівської загальноосвітніх шкіл створено шкільні лісництва. В них проводяться заняття гуртків, де дітям проводяться лекції про правильність збору лісового насіння, висівання в розсадниках, догляд за сіянцями та саджанцями, школування посадкового матеріалу та розмноження методом вегетативного розмноження.
19.10.18 року на території Шепарівського лісництва проводено посадку лісових культур за участю шкільного лісництва Сопівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Також молоді лісівники збирали жолудь дуба звичайного, проведена лекція з лісівництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.