Осіння посадка лісових культур в ДП «Коломийське лісове господарство»

Інформація щодо проведених заходів з охорони лісу від пожеж, лісопорушень, браконєрства. Оперативний моніторинг ЗМІ щодо діяльності ДП «Коломийський лісгосп» станом на 01.11.2016 року.
26.01.2012
Новорічне свято
27.01.2012
Показати всі

Осіння посадка лісових культур в ДП «Коломийське лісове господарство»

Для лісівника – створення лісових насаджень – завжди стоїть на першому плані адже це звичний процес, якому приділяється значна увага. Осінні терміни посадки проводять з моменту опадання листя і до стійких заморозків. Останніми роками, зі зміною кліматичних особливостей, потребує зміна традиційних підходів до термінів посадки лісу. Перевагами осінньої посадки є відсутність високих температур, нижча інтенсивність випаровування вологи та саджанці перебувають у стані біологічного спокою що навесні дає кращу приживлюваність.
Сприятливі погодні умови дали  можливість працівникам ДП «Коломийський лісгосп» здійснити позапланову осінню посадку лісу на площі 9,2 га. Найбільшу активність проявили Отинійське  л-во – 4,5 га., Шепарівське л-во  – 2,2 га., та Заболотівське  л-во – 2,5 га. Створення лісових культур проводилося посадковим матеріалом вирощеним у власних розсадниках лісництв. Так висаджено 22 тис. шт. саджанців головних лісоутворюючих порід.
Також тривають роботи по механізованій підготовці ґрунту для весняної посадки лісу на 2017 рік. На даний час зроблено 32,0 га підготовки ґрунту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.