Впровадження нових методів класифікації та обліку лісопродукції за допомогою гармонізованих європейських стандартів
02.05.2014
Участь працівників лісового господарства у військово-патріотичному вихованні молоді
04.05.2014
Показати всі

Патріоти серед нас

7 лютого 2019 р. у актовому залі ВПУ №14 м. Коломия було проведено семінар з викладачами предмету «Захист вітчизни» навчальних закладів Верховинського, Городенківського, Коломийського, Косівського та Снятинського районів, на який були запрошені представники Кутського та Коломийського держлісгоспів.

Перед учасниками семінару виступили: представник відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк, представник Івано-Франківського ОВК підполковник Юрій Мухін, військові комісари Городенківського РВК підполковник Юрій Фербей, Коломийського ОМВК підполковник Андрій Срібняк, Косівського РВК підполковник Юрій Голуб та ТВО військових комісарів Верховинського РВК майор Віктор Рибчук та Снятинського РВК лейтенант Іванна Микитин.

Усі виступаючі відзначили важливість наполегливої та цілеспрямованої праці викладачів предмету «Захист Вітчизни» щодо військово-патріотичного виховання молоді та підготовки майбутніх захисників України.

Почесним нагрудним знаком Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «За заслуги перед Збройними Силами України» були нагороджені викладачі предмету «Захист Вітчизни», які підготували найбільше випускників-учасників АТО (ООС), а також головний лісничий Кутського держлісгоспу Петро Іванишин за «Патріотичне виховання молоді». Треба відзначити, що для головного лісничого це вже не перша нагорода. 30 жовтня 2018 р. в конторі ДП «Кутське лісове господарство» відбулося його нагородження почесним нагрудним знаком командувача військ оперативного командування «Захід».

Ще в 2015 році працівники Кутського держлісгоспу під керівництвом Іванишина П. та Пліхтяка П. (лісничого) разом з ентузіастами-реконструкторами вирішили не лише відновити повстанський схрон, а й створити тут цілий комплекс як просвітній осередок для проведення уроків з історії, пластових таборів, екскурсій і просто місця відпочинку гостей Гуцульщини, котрі мали б змогу докладно ознайомитися як зі суворим побутом воїнів УПА, так і з основними віхами функціонування «армії без держави» − борців за волю України.

Треба відзначити, що працівники лісового господарства  області і країни з перших днів військових дій у зоні АТО стали на захист України. Багато хто служить там і зараз. Ми вдячні нашим захисникам, цінуємо їх подвиг, шануємо їх звитягу.

Усі лісогосподарські підприємства краю допомагають нашим воїнам, відправляючи на передову деревину, техніку, продукти, інші необхідні речі.

Працівники лісового господарства ніколи не були осторонь від подій, що відбуваються в державі, і завжди старалися, вміру своїх можливостей допомагати військовим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.