Дикі тиси часів Данила Галицького
21.07.2021
Рукотворне диво коломийських лісівників
15.09.2021
Показати всі

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу. Бажаємо кожному, хто присвятив своє життя лісогосподарській справі, міцного здоров’я, великого особистого щастя, добра і благополуччя. Нехай завжди Вас супроводжує оптимізм, невичерпна творча енергія та наснага у справі розвитку та процвітання нашої лісової галузі.
Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, лісівники забезпечують надійний захист земельних угідь, поліпшують екологічний стан довкілля, нарощують випуск продукції лісового господарства.
Благородна праця лісівників здавна знаходиться в ряду найбільш шанованих професій, її вибирають люди безмежно люблячі природу, що володіють почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі. Дбайливе ставлення до лісу, як до безцінного національного надбання – обов’язок не тільки професіоналів, а й суспільства, тому що це природне багатство служить усім людям.
Завдяки невтомній праці і зусиллям лісівників ведеться великий обсяг робіт по створенню і відновленню лісових насаджень, зберігаються кращі породи дерев, раціонально використовуються природні ресурси.
Сердечно бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, миру і достатку.
Нехай цей святковий день обдарує Вас міцним здоров’ям, принесе радість, благополуччя, добро і достаток.
Велике спасибі Вам за невтомну працю і самовідданість.

Адміністрація ДП «Коломийський лісгосп»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.