Спільні рейди лісівників та національної поліції

Стартував експериментальний проект реалізації деревини через е-аукціони
04.02.2020
Вкрай необхідно, щоб законопроект про Національну інвентаризацію лісів був прийнятий якнайшвидше, – Андрій Заблоцький
06.02.2020
Показати всі

Спільні рейди лісівників та національної поліції

З метою підвищення ефективності роботи із запобігання та боротьби з незаконними рубками, попередження розкрадання лісопродукції перевірці законності вивезення деревини, правил пожежної безпеки та полювання, інших порушень лісового законодавства, та відповідного розпорядження Голови Державного агентства лісових ресурсів України Андрія Заблоцького в конторі ДП “Коломийський лісгосп”  було проведено спільну нараду між працівниками лісгоспу на чолі з директором – В. Синітовичем та начальника сектору превенції Коломийського ВП ГУНП України в Івано-Франківській області, капітана поліції І. Могильняка. Тематика наради стосувалась поліпшення взаємодії працівників державної лісової охорони та національної поліції згідно пункту 2 доручення Прем`єр міністра України О. Гончарука від 21.01. 2020 №1419/1/1-20,
На нараді було оновлено вже існуючий план взаємодії лісівників та поліції, та погоджено план майбутніх спільних чергувань.
Головний лісничий ДП “Коломийський лісгосп” В. Рошнівський також проінформував, що представники державної лісової охорони у складі рейдових бригад постійно патрулюють лісові масиви з метою недопущення вчинення та оперативного виявлення лісопорушень, що дає добрі результати. В січні 2020року виявлено два випадки самовільної рубки та складено протоколи на суму 6033грн, винесено постанови на суму 1020 грн за ст 65 ЛКУ.
На даний момент уже проведено п’ять спільних рейдів із запобігання та боротьби з незаконними рубками, попередження розкрадання лісопродукції перевірці законності вивезення деревини, правил пожежної безпеки та полювання, інших порушень лісового законодавства.
Окрім постійних рейдів працівники лісгоспу ведуть активну співпрацю з населенням, розміщують аншлаги та інформаційні стенди на лісівничу тематику, встановлюють шлагбауми та перекривають лісові дороги у найбільш небезпечних ділянках. Всі випадки лісопорушень широко висвітлюються в ЗМІ.
Велику увагу державна лісова охорона також сконцентровує на охороні мисливської фауни від браконьєрів. З метою боротьби з цим негативним явищем спільно з правоохоронними органами постійно здійснюються рейдові виїзди. В цьому році вже складено один протокол за порушення статті 85 ч1 на суму 510грн.
Координація дій між лісівниками та поліцією та регулярне проведення спільних рейдів є шляхом до зменшення числа незаконних рубок і випадків браконьєрства, – провідний інженер ОЗЛ О.Соколов
Прес-служба ДП “Коломийський лісгосп”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.