Спростування інформації викладеної на сторінці Віктор Надурак та сторінці «Типовий Гвіздець»

Військово-патріотичне виховання молоді
24.06.2019
Свавілля чи закон гласить?
01.07.2019
Показати всі

Спростування інформації викладеної на сторінці Віктор Надурак та сторінці «Типовий Гвіздець»

Спростування інформації викладеної на  сторінці  Віктор Надурак та сторінці «Типовий Гвіздець»

    Дана ділянка, а саме кв. 1, вид. 12 площею 7,5 га ДП «Коломийське лісове господарство» Заболотівського лісництв відведена під прохідну рубку на підставі акту обстеження ділянок на предмет включення їх в лісогосподарські роботи. Згідно з «Правилами поліпшення якісного складу лісів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №724 від 12 травня 2007р. п. 4, а саме : «Підставою для рубок формування та оздоровлення лісів є матеріали лісовпорядкування та обстежень, які проводяться власниками лісів і постійними лісокористувачами».
    Згідно з договором Львівської державної лісовпорядкування експедиції №36-18 від 03.04.18 р. про проведення базового лісовпорядкування дану ділянку обстежив інженер-таксатор. На підставі огляду складено акт та видано документи на дозвіл рубання (лісорубний квиток № 37 від 01.04.2019р серія ІФ ЛРК №006884)
Дані документи додаються.
     Публікація у соцмережі порушує ст. 94 Цивільного кодексу «Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації  фізичної та юридичної особи», а саме: право на недоторканність її ділової репутації, яке захищається законом. Так як інформація поширена на Вашій сторінці та сайті «Типовий Гвіздець» є не достовірною, підприємство просить вилучити її, оскільки це порушення ділової репутації.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.