На Прикарпатті зацвіли первоцвіти.
08.04.2021
Створюємо ліси разом – посадка лісу в Отинійському лісництві
16.04.2021
Показати всі

Створюємо ліс – дбаємо про майбутнє!

В рамках акції «Створюємо ліси разом!» злагоджено і завзято, із гарним настроєм та почуттям відповідальності працівники ДП «Коломийський лісгосп» організували посадку лісу на площі 0,8 га біля с. Велика Кам’янка П’ядицької ТГ Коломийського району. До акції долучилися Сопівське учнівське лісництво, працівники телебачення «НТК», «РАІ» та газети «Вільний голос».
На ділянці висадили 2 тисячі штук саджанців дуба звичайного.
До початку весняної посадки лісу лісівники готувалися заздалегідь. Для цього було очищено площі та проведено механізовану підготовку ґрунту згідно проектів лісових культур, вирощено достатню кількість садивного матеріалу. Заздалегідь приведені до належного стану знаряддя праці та придбано всі необхідні засоби гігієни (маски, антисептики).
Перед початком акції лісничий Шепарівського лісництва провів учасникам інструктаж, як правильно садити саджанці та наголосив на важливості дотримання карантинних вимог.
Щоб залишити добру згадку про сьогоднішній день, лісівники пригостили учасників акції лісовим чаєм та солодощами.
Акція «Створюємо ліси разом» триватиме до 17 квітня у всіх державних лісогосподарських підприємствах Франківщини. Під час весняної лісокультурної кампанії лісівники планують створити 418 га молодих лісів, 113 га залишать під осінні лісокультурні роботи.

Прес-служба ДП «Коломийський лісгосп»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.