Військово-патріотичне виховання молоді

Спростування даних по рубках головного користування Чернелицького лісництва ДП “Коломийський лісгосп”
19.06.2019
Спростування інформації викладеної на сторінці Віктор Надурак та сторінці «Типовий Гвіздець»
25.06.2019
Показати всі

Військово-патріотичне виховання молоді

На Коломийщині розпочався військово-патріотичний вишкіл молоді 21 червня. Вже втретє на території с. Лісна Слобідка Коломийського району в урочищі «Мар’янка», що знаходиться в лісових масивах ДП «Коломийський лісгосп», та є місцем відпочинку Шепарівського лісництва розпочав свою роботу військово-патріотичний вишкіл. Організатором дійства стали громадські організації «Золоті леви чорної сотні» та «Міцна Країна».

Вперше такий військово-патріотичний вишкіл розгорнувся у серпні минулого року, пізніше у жовтні. Незважаючи на те, що захід проводиться лише втретє, прихильників і учасників зібрав досить чимало. Серед юного покоління багато тих, хто «за» активне проведення часу та з користю. Учасники вишколу – хлопці та дівчата віком від 12 до 17 років з різних куточків України (Чернівецька, Львівська, Київська, Донецька, Івано-Франківська, Дніпропетровська області та з Криму) – проведуть у наметах в лісі десять днів.

Дітей навчатимуть надавати першу медичну допомогу, виживати в екстремальних умовах, правильно поводитися зі зброєю, патріотичних пісень та розваг історичного характеру. Зійдуть на Говерлу та оглянуть криївки воїнів УПА.

Лісівники Коломийського лісгоспу ознайомлять дітей з правилами поведінки у лісі, розкажуть про небезпеку лісових пожеж, а також багато цікавого та пізнавального про ліс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.