За спонсорські кошти «АТБ-Маркет» коломийські лісівники висадили 22 тисячі сіянців на 6,7 гектарах лісу

Голова Державного агентства лісових ресурсів Юрій Болоховець про укрупнення лісгоспів у рамках реформування галузі.
16.11.2021
Садять ліс і доглядають, вчаться – і перемагають
24.11.2021
Показати всі

За спонсорські кошти «АТБ-Маркет» коломийські лісівники висадили 22 тисячі сіянців на 6,7 гектарах лісу

ДП «Коломийський лісгосп» став одним із п’яти галузевих підприємств Івано-Франківської області, які долучилися до створення нових лісів Прикарпаття в рамках акції «Наша країна – зелена Україна», що проводить компанія «АТБ-Маркет».

«З благодійного фонду нашої компанії, який фінансує соціально значимі проекти, Коломийському лісгоспу виділено 102,3 тисяч гривень для виконання комплексу робіт з осінньої посадки лісу, – розповідає начальник відділу регіональної торгівлі «АТБ-Маркет» Олег Тісінський. – Спонсорську допомогу також отримали від нас лісогосподарські підприємства інших областей. Ми горді з того, що долучилися до реалізації указу президента Володимира Зеленського з примноження лісових ресурсів нашої країни. Це інвестиції в майбутнє, в розвиток нашої держави».

Зокрема на території лісфонду Коломийського лісгоспу за спонсорські кошти заліснено 6,7 гектари в лісових кварталах Шепарівського лісництва.

«Ці ділянки вийшли цього року з рубок головного користування. В рамках співпраці з «АТБ-Маркет» ми підготували ґрунт для посадки і висадили 22,2 тисячі сіянців дубу звичайного. Посадковий матеріал виростили самі в наших лісових розсадниках з насіння, зібраного з найкращих дерев лісфонду. Наше лісництво – це ареал дібров. Через кілька років тут будуть сформовані повноцінні дубові ліси», – розповідає лісничий Шепарівського лісництва Володимир Іванів.

«Осінь видалася як ніколи посушливою. Проте зараз трохи задощило, ранкові тумани зволожили ґрунт, тож сіянці мають гарно прийнятися. Благодійні кошти наших спонсорів використано згідно укладених договорів, – розповідає головний лісничий ДП «Коломийське ЛГ» Володимир Рощнівський. – Загалом цього року під час осінньої лісокультурної кампанії працівниками нашого лісгоспу буде створено 20,8 гектарів лісових культур. У тому числі провели лісорозведення на 3,3 гектарах прийнятих земельних ділянках».

Посадку лісових культур приймають (зліва направо) представник компанії «АТБ-Маркет» Олег Тісінський, начальник відділу лісового господарства Івано-Франківського ОУЛМГ Ігор Гуменюк, лісничий Шепарівського лісництва Володимир Іванів.

Працівники Шепарівського лісництва садять молодий ліс.
Банер ««Наша країна – зелена Україна» засвідчує, що на цій ділянці лісу сіянці посадили зі спонсорської допомоги компанії «АТБ-Маркет».

Пресслужба ДП «Коломийський лісгосп»

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.